Vystreľovacie kľúče


Upresniť vyhľadávanie

Ak ste majiteľom auta, určite so sebou neho kľúče. Vždy a všade. A zrejme ste už počuli o tkzv vystreľovacích kľúčoch, ktorých výhody si predstavíme.

Vystreľovacie kľúče pre motoristov a ich praktické výhody

Majitelia vystreľovacích kľúčov si zvykli na ich zaujímavý a takisto komfortný dizajn. Sú komfortné pri nosení ako aj pri manipulácii. Ak ich pravidelne nosíme napríklad vo vreckách nohavíc, prakticky ich ani necítime, resp. necítime hrot kľúča, pretože ide o podobný patent, aký si vybavíme pri predstave dizajnu vystreľovacieho nožíka. Tento moderný princíp prevedenia je populárny, ide o oceniteľné praktické riešenie. Stačí jediný dotyk a z puzdra vybehne nožík, čiže v našom prípade kľúč. A pokiaľ ho potrebujeme zbaliť a vziať so sebou, opäť stačí jednoduchý stisk a do vrecka dáme iba plastový kryt.

Vlastne majiteľom, ktorí už vlastnia tieto moderné vystreľovacie kľúče nie je potrebné ďalej opisovať, aké praktické a pohodlné výhody má tento dizajn. Zaujímať by to však malo všetkých vás, čo takýmto typom kľúča nedisponujete.

Tu sú v stručnosti ich reálne oceniteľné vlastnosti:

  • Celý čas pri ich nosení máte so sebou vlastne len spomenutý plastový kryt. To znamená, že hrot kľúča sa pri pohybe nezavadí o vrecká vašich nohavíc alebo košele. Sú to také detaily, ktoré však všetci dobre poznáme.
  • Sú praktické na prenos. Bez akýchkoľvek problémov sa zmestia do vrecka a môžete ich mať po ruke so sebou vždy a kdekoľvek bez toho, aby vám zavadzali či nejakým spôsobom prekážali.

Ako to však býva v podstate so všetkým, stretneme sa aj s pár negatívnymi stránkami. Vystreľovací dizajn kľúčov môže mať aj svoje nevýhody:

  • Po čase sa dokážeme stretnúť s opotrebovaním tlačidla, ktoré pravidelne používame, riziku je vystavený tiež otočný mechanizmus.

V takomto prípade internetový obchod Autokluc24 poskytuje niekoľko riešení https://www.autokluc24.sk/autokluc/vystrelovacie_kluce.

Kľúč môžete vybaviť spoľahlivým puzdrom a krytom, čo ich ochráni pred možným pádom či nárazmi, no takisto si môžete dať pre istotu spraviť kópiu kľúča či zveriť potrebné náležitosti do rúk overeného servisu , ktorý prevádzkuje dotyčný e-shop.
Barion fizetés